Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai es varu krāsot matus pēc keratīna matu taisnošanas? Jā, bet rekomendējam to darīt tikai divas nedēļas pēc procedūras. Lai rezultāts būtu ilgāks rekomendējam matus krāsot nedēļu pirms keratīna piepildīšanas.

2. Vai drīkst veikt procedūru, ja mati bijuši ķīmiski apstrādāti? Jā, keratīnu drīkst lietot uz jebkādi ķīmiski apstrādātiem matiem.

3. Vai es varu mazgāt matus pēc keratīna matu piepildīšanas? Jā, bet jānogaida trīs pilnas dienas pēc procedūras.

4. Vai es varu saņemt matus astē, taisīt copi, pīt bizes? Nē, jo mati neieņems vēlamo formu. To visu var darīt trīs dienas pēc procedūras, kad mati ir izmazgāti.

5. Ko man darīt, ja pirmajās 3 dienās mati kļūst slapji? Uzreiz izžāvējiet matus ar fēnu, ja nepieciešams iztaisnojiet ar taisnotāju.

6. Vai es varu apmeklēt baseinu, peldēties jūrā, iet pirtī? Jā, bet trīs dienas pēc procedūras. Jārēķinās ar to, ka hlora ietekmē keratīns var ātrāk iziet.

7. Cik ilgi saglabāsies rezultāts? Tas ir atkarīgs no matu tipa 2-4 mēneši.

8. Kādu šampūnu un kondicionieri lietot pēc keratīna procedūras? Mēs rekomendējam lietot COCOCHOCO šampūnu bez sulfātiem un kondicionieri, kurš pasargās no keratīna iziešanas un UV stariem.

9. Vai veicot atkārtotu keratīna matu piepildīšanu man jāveic procedūra visiem matiem, vai ataugušajiem? Ar keratīnu jāpiepilda visi mati.

10. Kad man jāatkārto procedūra? 2-3 mēnešu laikā, vai tad kad vēlaties.

11. Vai es varu lietot keratīnu katru mēnesi? Jā, protams.

12. Vai man matus pirms procedūras jānogriež? Mēs iesakam frizieri apmeklēt pēc procedūras, tad labāk varēs redzēt kā apgriest.

13. Vai pirmajās 3 dienās pēc procedūras varu lietot matu laku, putas, vai citus kosmētiku matiem? Nē, pirmajās 3dienās neko nedrīkst lietot.

14. Ko man darīt, ja guļot mati izguļas vai ieņem nevēlamu formu? Droši fēnojot ar fēnu un ķemmi tos pastiepiet, vai izmantojiet matu taisnotāju.

15. Vai es varu veikt keratīna matu piepildīšanu esot stāvoklī vai zīdot mazuli? Nē, nav ieteicams.

16. Kur nopirkt keratīnu? Keratīnu varat droši iegādāties pie mums birojā, vai saņemt to ar pakomātu, pasta starpniecību vai kurjeru.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.